Kampanja „Djelujmo preventivno za bolje zdravlje“

Povodom Svjetskog dana zdravlja proveli smo kampanju „Djelujmo preventivno za bolje zdravlje“.

Povodom Svjetskog dana zdravlja, koji se svake godine obilježava 7. travnja, u utorak 9. travnja proveli smo kampanju „Djelujmo preventivno za bolje zdravlje“. U sklopu kampanje naš fizioterapeut mjerio je tlak našim članovima i prolaznicima, te kisik u krvi i otkucaje srca. Na štandu koji je bio postavljen u dvorištu ureda, nalazila se i brošura u kojoj su navedene neke od smjernica kako sami možemo utjecati na naše zdravlje. S nama je bila i naša psihologica koja daje podršku našim članovima. Kampanja je dio programa „Čuvajmo naše zdravlje“ koji se provodi uz financijsku potporu Ministarstva zdravstva. Kroz kampanju smo htjeli osvijestiti naše članove i građane da trebamo svakodnevno voditi brigu o svom zdravlju, posebno u području u kojemu možemo sami doprinositi a to su prehrana i vježbanje.