21. svibanj - Nacionalni dan oboljelih od neuromuskularnih bolesti.

Danas je 21. svibanj - Nacionalni dan oboljelih od neuromuskularnih bolesti kojega udruga obilježava virtualnom kampanjom "I vaše srce je mišić".

Danas je  21. svibanj - Nacionalni dan oboljelih od neuromuskularnih bolesti. Na današnji dan udruga već zadnjih desetak godina provodi Kampanju “I vaše srce je mišić” s ciljem senzibiliziranja javnost i zajednice o potrebama osoba koje boluju od mišićne distrofije ali i o njihovim mogućnostima. S obzirom na novonastalu situaciju sa koronavirusom nismo u mogućnosti Kampanju provoditi na način kao i do sada, odnosno biti na Trgu Ljudevita Gaja u Krapini sa informativnim štandom i upoznavati naše građane i lokalnu zajednicu o radu naše udruge, projektima koje provodimo, te izlagati radove koje izrađuju naši članovi na kreativnim radionicama. No bez obzira na to Kampanju provodimo virtualnim putem uz pomoć medija, društvenih mreža i web portala naših suradnika.

…SAMI MOŽEMO PUNO ALI ZAJEDNO MOŽEMO PUNO VIŠE…